Jak wygląda operacja podniesienia kącików ust?

Witam, Chciałbym zapytać jak wygląda operacja podniesienia koncika ust. Ile czasu trwa taka opcja? Przede wszyskim jak taka operacja wygląda? Czy są po niej jakieś blizny? Jak długo po zabiegu nie można jeść, pić i jak można to co? Proszę o opis i konkrety związane z tym zabiegiem.

Szanowny Panie,
W rękach chirurga plastycznego jest wiele technik którymi może on podnieść kąciki ust Proszę o przesłanie zdjęć gdyż opis jest zbyt ogólny i trudny do udzielenia rzeczowej odpowiedzi.
kontakt @drjaworowski.pl

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej