Nici liftingujące przy wypukłym nosie

Czy wykonuje pan korektę nosa bez skalpela? Chodzi mi o nici liftingujące, jak długo utrzymuje się efekt, ile kosztuje, czy pojawiają sie siniaki itp. po zabiegu jak w przypadku korekty skalpelem? Czy taki zabieg będzie dla mnie odpowiedni-mam duży, wypukły nos, chciałabym go zwęzić (chrząstkę)

Szanowna Pani,
Tak możliwe jest wykonanie korekty nosa za pomocą nici, proszę o przesłanie zdjęć lub kontakt osobisty aby ustalić wskazania czy w ogóle korekta będzie możliwa
kontakt@drjaworowski.pl tel recepcja 508 713484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej