O czym może świadczyć opuchnięcie ust oraz metaliczny posmak?

Witam. Od około 3 dni moje usta od wewnątrz są jakby poparzone, puchną i mam metaliczny posmak w buzi. Czy to oznacza jakaś chorobę?

Lek. Wojciech Zygmunt

Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym, w celu obejrzenia zmiany i ewentualnego wykonania badań dodatkowych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.