Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Asymetria piersi a operacja plastyczna

Witam, moim problemem jest asymetria piersi - jedna to A, w miarę kształtna (gdy nabrzmiewa), druga to D, bardzo obwisła. Czy jest możliwość zrobienia operacji polegającej na podniesieniu piersi większej i dorównaniu do niej mniejszej (by końcowo wyszły D, nie A)? Mam 22 lata. Pozdrawiam.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Odbudowa piersi po mastektomii

Szanowna Pani,
Istnieje możliwość przemiany Pani piersi tak aby doszło do wyrównania kształtu, wielkości obu piersi. Jednak dla pełniejszego obrazu przemiany powinna Pani zgłosić się do specjalisty chirurga plastycznego który po zbadaniu Pani może to wszystko zaplanować dla Pani i dać szansę na ładne symetryczne i jędrne piersi. Więcej informacji na stronach www.timeless.com.pl www.drjaworowski.pl Zapraszam do kontaktu w celu dodatkowych wyjaśnień
508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy