Asymetria piersi a operacja plastyczna

Witam, moim problemem jest asymetria piersi - jedna to A, w miarę kształtna (gdy nabrzmiewa), druga to D, bardzo obwisła. Czy jest możliwość zrobienia operacji polegającej na podniesieniu piersi większej i dorównaniu do niej mniejszej (by końcowo wyszły D, nie A)? Mam 22 lata. Pozdrawiam.

Szanowna Pani,
Istnieje możliwość przemiany Pani piersi tak aby doszło do wyrównania kształtu, wielkości obu piersi. Jednak dla pełniejszego obrazu przemiany powinna Pani zgłosić się do specjalisty chirurga plastycznego który po zbadaniu Pani może to wszystko zaplanować dla Pani i dać szansę na ładne symetryczne i jędrne piersi. Więcej informacji na stronach www.timeless.com.pl www.drjaworowski.pl Zapraszam do kontaktu w celu dodatkowych wyjaśnień
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej