Kompleksy z powodu małego rozmiaru biustu

Witam.Mam 22 lata i mam kompleksy z powodu mojego biustu.Chcialabym zeby byl troche wiekszy i pelnielszy.Marze o tym,dlatego pragne sprobować go powiększyć naturalnymi metodami.Jednak moj partner zawsze się denerwuje gdy o tym mu mówie,bo uważa że nie powinnam mieć kompleksów,jednak ja je mam.I ten kompleks strasznie mnie przytłacza,chce czuć sie bardziej kobieca i sie nie wstydzic.Co zrobić żeby mi pozwolił?Nie musi sie na to zgadzac,ale chociaz niech mi nie zabrania.Proszę o pomoc,pozdrawiam

Witam serdecznie. Należy zastanowić się dlaczego nie może Pani zaakceptować swojego biustu. Z informacji które Pani zawarła wynika, że sprawa może dotyczyć niskiej samooceny, kompleksów, estetyki, chęci podobania się partnerowi oraz bycia bardziej kobiecą. A czy zastanawiała się Pani nad tym co dla Pani znaczy bycie "kobiecą"? Ile jest w Pani piękna? Co Pani w sobie lubi? Na te pytania warto sobie odpowiedzieć podczas wizyty u psychologa/psychoterapeuty. Wspólnie zastanowicie się nad przyczyną kompleksów oraz spróbujecie znaleźć rozwiązanie.
Kolejną kwestią jest Pani przekonanie, że Partner powinien zgodzić się na próbę poprawy wyglądu biustu. Jest Pani osobą dorosłą, która może całkowicie decydować o sobie, swoim samopoczuciu i chęci podjęcia wyzwania, które doprowadzi do lepszego postrzegania własnej osoby. Z drugiej jednak strony nie wiem dokładnie na czym polegają naturalne metody powiększania biustu, więc nie wiem też czy obawy partnera nie są słuszne- być może te metody są w jakiś sposób zagrażające? Proszę porozmawiać o tej kwestii z lekarzem, kosmetologiem bądź chirurgiem plastycznym.
Pozdrawiam i życzę pomyślności