Nieumiejętność czerpania radości z seksu z powodu małego biustu

Nie umiem czerpac radosci z seksu z partnerem.Wciaz skupiam sie na swoim malym biuscie.Kiedy jestem przed miesiaczka i piersi sa nabrzmiale mam chec na seks,ale nie zawsze gdyz nie zawsze sa nabrzmiale.Tylko biust mnie kreci.Mezczyzna nie koniecznie.Cos ze mna nie tak?

Dzień dobry!

Tak, Pani koncentracja wyłącznie na jednym (z tysięcy elementów) elemencie seksu i seksualności jest nadmierna i może znacząco negatywnie wpływać na jakość życia seksualnego.
Zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam!