Masturbacja, brak erekcji a seks

Czy mezczyzna ktory preferuje w seksie udziwnienia takie jak-pissing,rozne fetysze,dodatkowo chce seksu grupowego moze kiedys powrocic do seksu bez takich dewiacji?Zaznaczam ze zauwazylam dziwne zachowanie czyli obsesyjne mysli nad takim seksem,a po chwili rezygnacja i wyciszenie,dodatkowo dochodzi czesta masturbacja,i brak erekcji.

Dzień dobry.

Preferencje seksualne, rozumiane jako predyspozycje do reakcji seksualnych na cechy obiektu seksualnego, nie są do końca stałe, mogą więc ulegać zmianie na przestrzeni życia. Opisane przez Panią "udziwnienia" mogą mieć charakter nie tyle trwałej tendencji, ile być wynikiem "świadomej" decyzji spowodowanej różnymi fantazjami seksualnymi, wspomaganymi dodatkowo masturbacją. Jest jednak mało prawdopodobne, by mogły one samoczynnie ustąpić bądź ulec złagodzeniu, tym bardziej, że, jak rozumiem, opisywany mężczyzna nie zamierza zrezygnować z "udziwnionych" fantazji podczas praktyk masturbacyjnych. Brak erekcji podczas "normalnego" seksu może być z kolei bezpośrednią konsekwencją zarówno wzmożonych fantazji jak i nadmiernej masturbacji.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Zazwyczaj specyficzne preferencje seksualne są stosunkowo stałe w ciągu życia i rzeczywiście może być problemem czerpanie satysfakcji z "klasycznego seksu" po znacząco bogatszych, specyficznych doświadczeniach i fantazjach. Nigdy nie można jednak jednoznacznie tego przesądzić, szczególnie bez osobistego kontaktu z mężczyzną, większej ilości informacji, badań diagnostycznych, pozwalających na pełniejsze poznanie klienta, historii jego życia, seksualności itp. Mężczyzna może skorzystać z leczenia i psychoterapii seksuologicznej, która u części mężczyzn przynosi możliwość czerpania satysfakcji ze współżycia w relacji.

Pozdrawiam!