Brak przyjemności z seksu i zaspokajanie potrzeb poprzez masturbację

Mam 19 lat od 3 tygodni uprawiam seks z moim chlopakiem wcześniej byłam dziewica , lecz nie czuje większej przyjemności o orgazmie nie ma co mowic. Wczesniej masturbowalam sie wkladajac cos miedzy nogi np poduszke wlaczajac jakiegos pornosa i robilam to przez dluzszy okres czasu mozna powiedziec ze od dziecka w taki sporob sie mastrubowalam , boje sie ze to wplynelo na to ze nie moge dostac orgazmu . Lecz tez nie mam doswiadcznia jeszcze z chlopakami moze tez dlatego

Witam Panią,

Kobiety dopiero podejmujące aktywność seksualną rzadko przeżywają orgazm. Dopiero nabywając doświadczenia seksualnego zaczynają odczuwać pełniejszą satysfakcję seksualną. Zazwyczaj w tych początkowych kontaktach najłatwiej też użyskać orgazm podczas stymulacji okolic łechtaczki. W Pani przypadku "wyuczanie się" reakcji seksualnej następowało w dośćnietpowy sposób. Trudno odtworzyć w czasie seksu partenrskiego "doświadczenia z poduszką". Dobrze byłoby aby zaprzestał Pani takiego sposobu rozładowywania napiecia seksualnego a spróbowała skoncentrować się na takich sposobach autostymulacji, które będzie Pani mogła odtworzyć podczas realnej sytuacji seksualnej. Należy "od początku, już bez poduszki i pornografii" poznawać swoją mapę erogenną- z partnerem oraz samodzielnie. Warto też pamiętać, że "mainstreamowe" filmy pornograficzne nie oddają prawdy o kobiecej seksualności. Są one nastawione na zaspokojenie męskiego popędu seksualnego podczas "szybkiej masturbacji". Warto aby Pani przez okres uczenia sięswoich reakcji seksualnych na nowo sięgała do swoich własnych fantazji seksualnych, a nie uciekała się do stymulacji poprzez pornografię dla mężczyzn. Gdy ten etap będzie już "za Panią", wtedy polecam filmy tworzone specjalnie dla kobiet przez Ericę Lust. Jeśli jednak nic w kwestii budowania coraz wiekszej satysfakcji seksualnej nie zmieni się na lepsze, warto będzie sięgnąć po diagnozę u doświadczonego lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!