Brak przyjemności z seksu oralnego powodującej orgazm

Witam, jeszcze raz pisze do Pana w sprawie problemu, mianowicie pieszczoty oralne nie sprawiają mi aż takiej przyjemności która umożliwiłaby mi orgazm. Można jakoś temu zapobiec, bo bardzo nam to przeszkadza. Za każdym razem jest przyjemnie ale nie na tyle żeby mieć orgazm. Nie wiem czy wpływ na to ma moja częsta masturbacja od młodych lat? Dziewczyna wszystko robi dobrze i jest mi przyjemnie za każdym razem. Czy są jakieś sposoby aby seks oralny sprawiał więcej przyjemności?

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą preferencjami i potrzebami seksualnymi, ulubionymi formami stymulacji. Nie ma takiego obowiązku, aby seks oralny musiał sprawiać największą przyjemność. Dla części mężczyzn nie prowadzi on do orgazmu.
Jednocześnie pisze Pan, że mimo braku orgazmu, same pieszczoty oralne są przyjemne. Może to być naturalny stan rzeczy, nie wymagający koniecznie żadnej interwencji.
Jeśli jednak zastanawiać się nad przyczynami takiego stanu rzeczy, być może słusznie domyśla się Pan, że znaczenie mają nawyki masturbacyjne. Stymulacja podczas masturbacji jest zazwyczaj znacznie bardziej intensywna, zdecydowana i jednoznacznie kierowana przez mężczyznę - odtworzenie podobnych bodźców podczas pieszczot oralnych z partnerką może być trudne.

Pozdrawiam!