Brak odczuć i przyjemności podczas seksu z kobietą

Witam Mam 30 lat ostatnio pojawił się u mnie problem z osiągnięciem erekcji i odczuwanie przyjemności z pieszczot oralnych jak i seksu (penetracji pochwy) Jestem samotnym mężczyzną o dużym libido, często się masturbuje, nie mam wtedy problemów erekcją, wzwód jest twardy, odczuwam wtedy przyjemność oraz osiągam orgazm. Gdy uprawiam seks z kobietą pieszczoty oralne nie wywołują u mnie podniecenia, a podczas penetracji praktycznie nic nie czuje.

Dzień dobry.

Z Pana opisu można wnioskować, że uwarunkował się Pan na masturbacyjną stymulację członka - z tego zapewne powodu odczucia podczas współżycia są odbierane przez Pana jako nikłe. Z postu wynika też, że masturbacja sprawia Panu już większą przyjemność niż uprawianie seksu z partnerką, dlatego też sugerowałbym kontakt z seksuologiem.

Pozdrawiam.