Brak osiągnięcia wytrysku podczas seksu oralnego

Mam problem z wytryskiem, podczas seksu oralnego gdy partnerka robi mi dobrze ustami lub ręką nie może dojść do wytrysku. Partnerka bardzo mnie podnieca i robi to dobrze. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. I jeszcze jedna informacja nigdy wcześniej się nie masturbowałem i nie miałem wytrysku. W czym może leżeć problem?

Dzień dobry!

Aktywność seksualna, podobnie jak każda inna, zmienia się z czasem, rosnącym doświadczeniem i wprawą. Brak doświadczeń masturbacyjnych i seksualnych mogą powodować, że dopiero stopniowo będzie Pan uczył się czerpania przyjemności z pieszczot.
Z punktu widzenia zdrowia seksualnego byłaby jednak istotna informacja, czy występują u Pana spontaniczne erekcje (np. poranne) oraz erekcje w kontakcie z partnerką, czy doświadcza Pan mimowolnych wytrysków nasienia (np. nocnych) oraz czy dochodzi do orgazmu i wytrysku podczas samodzielnej masturbacji.

Pozdrawiam!