Czy możliwe, że podczas seksu oralnego doszło do poczęcia?

Witam czy jesli mialem erekcje podczas seksu oralnego i po ponad godzinie znow partnerka mi przez 3 minuty to robila a potem ja raz go jej wlozylem pod wplywem chwili ale po tym jednym razem wyciagłem to jest szanse ze po tej godzinie na czlonku podczas seksu oralnego godzine wczesniej przezyly jakies plemniki ? i to mimo tego ze po godzinie z partnerka znow uprawialismy seks oralny ?
MĘŻCZYZNA, 68 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Rozumiem, że chodzi Panu o wytrysk, a nie o erekcję. Plemniki znajdują się zarówno w nasieniu, jak i w płynie preejakulacyjnym, który może pojawiać się w trakcie seksu oralnego.

W takiej sytuacji istnieje ryzyko zajścia w ciążę, choć wiele zależy również od tego, w którym dniu cyklu miesiączkowego była kobieta, a o tym Pan nie wspomina. Partnerka powinna wykonać test ciążowy.

Inne pytania z podobnej tematyki wraz z odpowiedziami naszych ekspertów umieszczamy pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/petting-seks-oralny-a-ryzyko-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/seks-oralny-pod-prysznicem-a-ciaza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moglo-dojsc-do-zaplodnienia-w-wyniku-seksu-oralnego.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.