Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia podczas pettingu?

Dzien dobry, mam pytanie razem z moja zona uprawialismy petting. Chcialbym sie spytac o mozliwosc ciazy. Wytrysk mialem w spodniach(lekkich) i majtkach. Zona ocierala sie o udo po chwili poczulem ze cos mokrego jets na moich spodniach loniewac od razu po wytrusku zaczolem trzymac w to miejsce by poczyc czy nie przesiaklo od razu zaprzestalismy dalej petting. Czy w taki sposob moglo dojsc do zaplodnienia. Jest to 4 dzien od owulacji. Dziekuje Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 9 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Opisana przez Pana sytuacja nie stwarza ryzyka zajścia w ciążę. Petting niesie ze sobą niewielkie prawdopodobieństwo zapłodnienia, ale w Państwa przypadku barierą było ubranie. Przez ubranie plemniki nie są w stanie się przedostać i szybko giną po zetknięciu się ze środowiskiem zewnętrznym.

Naszym zdaniem nie mają Państwo powodów do obaw. Jednak na przyszłość warto pomyśleć o jakiejś formie zabezpieczenia.

W naszym serwisie pojawiało się wiele podobnych zapytań. Przykładowe z nich umieszczamy pod następującymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/wytrysk-w-ubraniach-podczas-ocierania-a-prawdopodobienstwo-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-plemniki-przechodza-przez-ubranie,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/regularne-miesiaczki-i-uprawianie-seksu-w-ubraniach.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.