Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przy takim pettingu było ryzyko zapłodnienia?

Dzien dobry Mam do państwa dwa pytania obawiam się o to i chciałbym się dowiedzieć Moje 1 pytanie brzmi Czy jeżeli bawiłem się z dziewczyna w peeting ja pieściłem jej pochwe palcami ale przez jeans i przez majtki A ona nagiego członka doszło do wytrysku i ejakulat wylądował caly u mnie na brzuchu po chwili od razu wytarlem wszystko z brzucha wytarłem członka i poszedlem z partnerka do toalety umyć rece jednak gdy wycierałem członka czułem że podotykalem sperme jednak umyliśmy rece dwa razy porządne mydłem Wytarlismy rece w recznik i położyliśmy się i po 10 minut zacząłem ja piescic przez ubranie i dotykałem jej nagie pośladki ale nie dotknolem jej nagiej pochwy A rece mialem suche czy plemniki mogly przeżyć i jakoś zaplodnic partnerkę? Dodam ze miala ostatni dzień dni płodnych A 2 moje pytanie to jezeli pattnerka i partner maja na sobie spodnieni majtki i uprawiają seks przez ubranie to czy jest szansa na ciaze ? Dodam ze jeżeli ewentualny preejakulat wylal sie troche na brzuch i zostanie ewentualnie warto w spodnie partnerki to czy jest szansa na ciaze ? Prosze o pilna odpowiedz
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 2 tygodnie temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

aby doszło do zapłodnienia konieczne jest połączenie plemnika i komórki jajowej. Z opisanej przez Pana sytuacji wynika, że do tego nie doszło, w związku z tym nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Zapłodnienie przez ubranie nie jest możliwe, ponieważ sperma nie przedostanie się do dróg rodnych partnerki. Nie ma więc powodów do obaw.

Tematyka ta była dosyć często poruszana w pytaniach do specjalistów. Poniżej przesyłamy kilka przykładowych pytań o ryzyko ciąży poprzez petting: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-przy-pettingu-instnieje-ryzyko-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-pettingu-i-wytrysku-w-ubraniach, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozliwe-jest-zajscie-w-ciaze-przez-petting-jesli-chlopak-nie-umyl-rak-po-wytrysku.

Pytania o seks przez ubranie znajdzie Pan między innymi tutaj: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosunek-przez-ubranie-a-mozliwosc-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moglo-dojsc-do-zaplodnienia-podczas-seksu-w-ubraniach.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy