Czy przez ubranie może dojść do zapłodnienia?

Ostatnio zbliżyłam się z chłopakiem i boje się że jestem w ciąży . Doszło do zbliżenia przez ubranie . Byliśmy w spodniach i w majtkach , wykonywaliśmy ruchy i w pewnym momencie wziął i ściłągnął spodnie i później zaczął robić petting i boje się że jak ściągał spodnie im później zaczeliśmy robić ten petting to że na dłonie przeniósł plemniki i że jestem w ciąż . A i czy przez ubranie moze dojść dp zapłodnienia kiedy ja byłam w spodniach i w majtkach a on w majtkach pomocy , strasznie sie boje .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto podkreślić, że nie ma takiej możliwości, by doszło do zapłodnienia przez ubranie. Istnieje także znikome ryzyko ciąży ze względu na opisany petting. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.