Ryzyko ciąży przy pettingu

Dzień dobry mam pytanie . Jestem młodą osobą i nie planuje na razie dziecka ale ostatnio był u mnie chłopak i doszło do zbliżenia ja byłam w spodniach on też ale po pewnym czasie ściągnął spodnie i był tylko w majtkach . Później robiliśmy petting i boję się że on jak rozspinał te spodnie że te plemiki były na jego dłoniach i że jestem w ciąży . I jeszcze jedno gdy ja byłam w spodniach a on w majtkach i wykonywaliśmy takie ruchy jak w sexie to może dojść do zapłodnienia proszę o pomoc .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w celu uzyskania informacji na temat mechanizmu zapłodnienia.