Ryzyko ciąży podczas pettingu

Witam! Mam 18 lat. Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc! Bowiem uprawiałam petting ze swoim chłopakiem, o ile można to nazwac pettingiem. Oboje byliśmy w bieliźnie i wykonywaliśmy ruchy podobne do takich podczas seksu i chłopak wkładał mi palce przez majtki nie na dużą głębokość. Wytrysk, który przesiąknął przez jego bieliznę, przedostał się na zewnętrzną część mojej bielizny. Czy jest możliwość, abym była w ciąży? Podkreślam, że nie dotykaliśmy swoich narzadów w inny sposób niż przez bieliznę i tylko i wyłącznie przez bieliznę wkładał mi palce do pochwy, ale jak już wspomniałam niezbyt głęboko. Martwię się, ponieważ na wielu forach internetowych ludzie wprowadzają w błąd i jestem już zakłopotana. Zamiast okresu dostałam tylko brunatnego 2-dniowego plamienia. Nastraszono mnie, że to objawy ciąży. Czy to możliwe? Błagam o pomoc! Strasznie się martwię! Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!

Redakcja abcZdrowie

Witam!
 Teoretycznie mogło w Pani sytuacji dojść do zapłodnienia, aczkolwiek musiałaby Pani mieć STRASZLIWEGO PECHA, aby w ten sposób począć dziecko. Aby się przekonać, czy jest Pani w ciąży, powinna Pani zrobić test ciążowy. Można go kupić w każdej aptece, bez recepty. Koszt to 5-20 zł. Wszystkie te testy mają dużą skuteczność i wiarygodność. Proszę dokładnie przeczytać ulotkę - jest na niej napisane, jak go użyć.

Pozdrawiam!