Jaka jest przyczyna moich problemów z seksem?

Witam, mam problem z seksem analnym od ponad roku. Wcześniej byłem aktywny seksualnie i nie miałem żadnych problemów. Od ponad roku mam problem z bólem przy wchodzeniu (coś w stylu pieczenia) oraz w trakcie (uczucie ucisku). Czym może być to spowodowane?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry. Jeżeli niepokojące Pana objawy utrzymują się już ponad rok, to już wysoki czas, żeby skorzystać z konsultacji lekarskiej, najlepiej specjalisty urologii. Pozdrawiam. JW, P-ń. 12/23