Seks oralny w prezerwatywie z prostytutką

Dzień dobry, Cztery dni temu miałem seks oralny w prezerwatywie z prostytutką. Byłem stroną bierną. Od następnego dnia rano czuję lekkie pieczenie u ujścia cewki moczowej. Nie ma żadnych innych niepokojących objawów. Czy to może być zakażenie chorobą weneryczną? Czy może coś innego? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam

Można zainfekować ręką, jak zakłada się prezerwatywę - prawdopodobnie były to dłonie partnerki seksualnej.
Może to jednak tylko być podrażnienie od dotyku i tarcia lateksu o śluzówkę ujścia cewki moczowej.
Bezpieczniej po ryzykownym seksie skonsultować to u lekarza dermatologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.