Seks w prezerwatywie z prostytutką i ból podczas oddawania moczu

Mam 23 lata, odbyłem około 14 dni temu seks w prezerwatywie z prostytutką, zabezpieczanie nie zsunęło się ani nie pękło, jednak seks oralny był bez. Od kilku dniu, odczuwam ból przy oddawaniu moczu i problemy z jego oddawaniem takie jak przy przeziębieniu pęcherza. Postanowiłem sobie pomóc i polewałem mój pęcherz dobrze ciepłą wodą to pomogło ale na 2 dni problemy wróciły. Dodam że ostatnio byłem przeziębiony. Moje pytanie brzmi czy to zwykłe przeziębienie czy choroba weneryczna?

Prostytutki to grupa, w której statystycznie częściej spotyka się choroby przenoszone drogą płciową. Podjął Pan ryzyko i oto skutki. Proszę wyciągnąć wnioski na przyszłość.