Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaka może być przyczyna nagłych problemów z erekcją?

Z dnia na dzień zacząłem mieć bardzo poważne problemy z erekcją. Straciłem również tzw. napięcie seksualne. Wcześniej napięcie objawiało się miłym odczuciem w podbrzuszu i okolicach penisa. Samo prącie również straciło wrażliwość na bodźce dotykowe. Kiedyś było obrzmiałe, bardzo wrażliwe na dotyk. Teraz to wszystko zanikło. Nawet nie mam mimowolnej erekcji podczas oglądania erotyki. Mam 32 lata, 185cm, ważę 100kg. Badania (cukier, cholesterol, tarczyca itp) w normie . Hormonów nie robiłem.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Problem wymaga konsultacji medycznej. Najbliżej chyba jest Gabinet P dr Jankowskiej, w Szczecinie. Jest to doświadczony specjalista. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 8/17.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy