Czy nadciśnienie wiąże się z problemami ze wzwodem?

Witam mam 39 lat od 20roku choruje na nadcisnienie tetnicze o3 lat mam podwyszczone trojgrycerydy i biore limpanthil moj problem dotyczy problemu ze wzwodem ktory zanika podczas stosunku jak rowniez nie ma go rano do jakiego specalisty powinienem sie udac czy moze do urologa bardzo prosze o pomoc pozdrawiam i dziekuje Tomasz

Choroba nadciśnieniowa często prowadzi do problemów seksualnych.
W Dabrowie Górniczej jest doświadczona dr seksuolog, ale nie pamiętam nazwiska.
Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 8/17.