Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy leki na nadciśnienie mogą być związane z problemami z erekcja?

Witam. Od kilku dobrych lat biorę leki na nadciśnienie na początku brałem concoram a teraz obecnie biorę Amlopin5mg i Bisoratio5mg no i również zaczęły się moje problemy z erekcją, nie tak od razu ale z czasem doszło do zupełnego zaburzenia mam pytanie jeśli odstawię tabletki to tego typu problemy mogą minąć?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Nadciśnienie tętnicze - co powinno nas zaniepokoić?

Regularnie kontrolując poziom nadciśnienie tętniczego, warto być świadomym, jakie symptomy powinny być niepokojące, a jakie nie są żadnym odstąpieniem od normy. O tym wszystkim, opowiada dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Leczenie choroby nadciśnieniowej jest konieczne, nie leczone nadciśnienie jest jedną z istotnych przyczyn problemów ze wzwodem penisa. Na temat leków proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym.
Warto też odwiedzić lekarza seksuologa w okolicy zamieszkania. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy