Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z utrzymaniem erekcji u 53-latka

mam problemy z erekcją i z jej utrzymaniem . 53 lata . jakie srodki można brać żeby mieć erekcję
MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Leczenie zaburzeń erekcji zależy od tego, jakie ma przyczyny. Najczęściej są to kwestie naczyniowe lub hormonalne, współtowarzyszenie innych chorób (np. cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca) czy skutki uboczne przyjmowanych leków. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa lub lekarza urologa. Leki dostępne są na receptę, po uprzedniej diagnozie i przeprowadzeniu niezbędnych badań. Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Zachęcam do wizytu u lekarza seksuologa, potrzebna jest diagnostyka.
W Lublinie jest znany lekarz, Pan Dr Bojar.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy