Problem z erekcją u 46-latka

Witam panie doktorze mam problem ponieważ nie jestem chyba za stary jeszcze a mam dopiero 46 lat i problem z penisem tzn iż nie staje gdy jestem z kobietą w łóżku co mam brać lub zrobić ?

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji zdarzają się mężczyznom i 30+ i 40+. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczne jest zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby odkryć przyczynę trudności (np. hormonalne, naczyniowe, psychologiczne itp.). Od tego zależy możliwe leczenie.
Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!