Zbyt mała ilość spermy podczas orgazmu

Mam problem z ilością spermy. Jest jej bardzo mało przez co orgazm jest mało przyjemny czy zamiast maxatinu są inne tańsze zamienniki tego specyfiku

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Ewentualne leczenie prowadzone jest przez lekarza seksuologa, a środki farmakologiczne o potwierdzonej badaniami skuteczności (w leczeniu np. zaburzeń erekcji, zaburzeń orgazmu itp.) dostępne są jedynie na receptę.

Pozdrawiam!