Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to może być przyczyną problemów z erekcją?

Nie mam porannych erekcji anie spontanicznych w dzień. Podczas masturbacji erekcja jest niepełna a wytrysk wczesny. Nie uprawiałem seksu więc nie wiem jakby to było z dziewczyną. W dzieciństwie miałem wycięty haczyk powrózka lewego jądra (nie pamiętam nazwy) A kilka lat później stwierdzono w nim żylaki. Przez parę lat mi nic nie było a teraz boli mnie te jądro przy dotyku a czasami też bez. Czy to może być przyczyną problemów z erekcją? Czy może podłoże jest psychologiczne? A może coś innego?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Bolesność jądra (testalgia) wymaga konsultacji lekarza urologa.
Po konsultacji urologicznej wskazana konsultacja lekarza seksuologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 8/17.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy