Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można wyleczyć zaburzenia erekcji?

Witam, mam 21 lat i chciałbym zapytać o zaburzenia erekcji. Mój dermatolog przepisał mi "Nezyr 1mg finasterdu) na wypadanie włosów. Juz po jakiejś godzinie lub kilku minutach gdy wziąłem lek zacząłem czuć jego działanie i trochę sie przeraziłem. A wziąłem tylko i wyłącznie jedną tabletkę. W pierwsza noc po wzięciu leku miałem normalmy zwód. Problem pojawił się kilka dni później. Odczuwam mniejszą ochotę na seks i pojawił się brak porannego wzowdu oraz brak reakcji na dotyk. Czy można to wyleczyć
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tak szybka niekorzystna reakcja na lek nie jest typowa, i mało prawdopodobna. Na Pana miejscu odstawiłbym jednak lek z finasterydem.
Lekarzem seksuologiem we Wrocławiu jest Pan dr Ryszard Smoliński.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 7/17.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy