Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może powodować problemy z erekcją po usunięciu torbieli z jądra?

Witam, w wieku 17 lat miałem usuwaną torbiel z prawego jądra. Od 9 do 15 r.ż. masturbowałem się przyciskając penisa bez erekcji do podłogi, zauważałem potem na nim czerwone plamki ale ignorowałem je i znikały. Mam też żylaki na obu jądrach. Natomiast od nieco ponad roku uprawiam sex z partnerką (w prezerwatywie Durex Extra safe) i często nie mogę osiągnąć pełnej erekcji, powoduje to problemy z penetracja. Co może powodować zaniki erekcji, brak pełnej erekcji?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Usuwana torbiel oraz żylaki powrózka nasiennego nie powinny mieć wpływu na sprawność seksualną.
Proponuję wizytę u lekarza seksuologa. W Warszawie przyjmuje dr K.Bojar, Prosen, ul. Płocka.
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy