Jak poprawić jakość życia seksualnego?

dobry wieczur mam problem z erekcjom czy utszymaniem zwodu od kilku lat mam nadcisnienie pszebiega spokojnie nie mam skokow czy spadkow mam 62 lat. Na te dolegliwosc biore lek tertensif kombi 5mg 1,25mg jakie moge zarzywac suplementy bym byl sprawny seksualnie za odp.brdz.dziekuje.

Potrzebne sa zazwyczaj leki poprawiające ukrwienie penisa.
Osobiście zalecałbym konsultację lekarza seksuologa. żeby dobrał najwłasciwszy dla Pana lek, zwykle sa to leki na recepte.
w Warszawie wspólpracujemy z dr K.Bojarem, Prosen, ul. Płocka.
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18 blog seksuologia.com