Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z erekcja i odczuwaniem potrzeb seksualnych

Witam Serdecznie, Mam 22 Lata i problem z erekcją jak i odczuwaniem seksualnego apetytu. w Lipcu '14 przeszedłem operacje lewej strony żylaków powrózka nasiennego,na listopadowym USG wyszło utrzymanie się poszerzenia zyły do 3,2 m,m (Valsalva), a z pr awej(nie operowanej) do 2,5 mm. 22.01.15 zrobiłem badanie laboratoryjne Prolaktyny (344,2 mU/l) - norma 98-456; oraz Testosteronu 37,67 nmol/l - norma 9,9 -27,9. Co może powodowadć problemy przy podwyższonym testosteronie z wzwodem prącia?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Mało prawdopodobna jest zależność objawów ze sprawą żylaków. Proponuję powtórzyć oznaczenie testosteronu całkowitego oraz dodatkowo oznaczyć gonadotropinę LH.
Badania rano, ale nie muszą być na czczo.
Z tymi wynikami lepiej zgłosić się do doświadczonego lekarza seksuologa - dla ustalenia sposobu postępowania. W Warszawie jest dr K.Bojar w Prosenie, ale w stolicy jest nieco szersza oferta.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy