Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niepełny wzwód i brak popędu seksualnego przy uszkodzonym stożku rdzenia

witam mam uszkodzony stożek rdzenia tak zwany ogon koński i wszystkie jego objawy ale chodzi mi o wzwód niepełny i brak popędu seksualnego po wypadku robiłem badania mój testosteron 268 przy normie 280-800 czy te problemy z seksem mogę wyleczyć bo nietrzymanie stolca i pęcherz neurogenny jest nie do wyleczenia tak mi mówiono
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Są to sprawy trudne i tym bardziej trudne dla internetowej pomocy...
Proponuję odwiedzić doświadczonego lekarza seksuologa. Proszę mieć ze sobą dokumentację medyczną. W Warszawie przyjmuje znany dr K.Bojar (Prosen), stolica ma zresztą kilku uznanych fachowców.
Pozdrawiam i zachęcam do niepoddawanie się. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy