Zanik wzwodu po operacji cystoprostatektomii

Jestem 59 letnim żonatym mężczyzną w czerwcu 2013 r po 5 kursach chemioterapii poddałem się operacji cyt. Cystoprostatektomia. Obustronna rozszerzona limfadenektomia miedniczna. Wytworzenie pęcherza jelitowego sposobem Studera. Od tego czasu nie uprawiam seksu z powodu braku wzwodu, czy jest jakakolwiek nadzieja abym powrócił do sprawności seksualnej. Współżycie z żoną bez ww. układa się coraz fatalniej jestem załamany proszę o radę co mam zrobić czy jakiś zabieg lub farmaceutyk mogą pomóc ?.

Sprawa jest bardzo trudna. Proponuję porozmawiać z dr K.Bojarem w Warszawie, być może znajdzie jakąś możliwość.
Ale może się tak zdarzyć, że wyda Pan sporo pieniędzy i straci czasu i nerwów - a efekty bedą niewystarczające...
Proponuję szczerze porozmawiać z doświadczonym i solidnym lekarzem.
Myślę, że żona ma świadomość, że miał Pan inwazyjne procedury ratujące życie z powodu groźnej choroby...
Na ew. wizytę u lekarza seksuologa trzeba przynieśc całość posiadanej dokumentacji oraz spis pobieranych leków.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com
I