Czy te wyniki hormonalne mają wpływ na erekcję?

Zrobiłem sobie badania hormonalne, oto ich wyniki Prolaktyna (PRL) (N59) 11,3 ng/ml 4,0 — 15,2 Estradiol (E2) (K99) 8,53 pg/ml 7,63 — 42,60 Testosteron wolny (O41) 13,66 pg/ml Mężczyźni: 4,5 - 42 pg/ml Jestem oczywiście mężczyzną i od jakiegoś czasu mam problemy z erekcją, czy te wyniki powinny mnie zastanowić? Zastanawia mnie szczególnie niski poziom estradiolu, mimo że wiem, że to hormon kobiecy, ale może ma on jakiś wpływ na erekcję. Mam nocne wzwody, choć poranne bardzo rzadko, natomiast problem jest w sytuacjach z dziewczyną, totalnie nic i generalnie jak się zastanawiam to w ogóle nie mam ochoty na seks, czuję, że moje libido jest milimetry od zera.

Proponuję nie starać się "leczyć i badać na własna rekę", tylko udać się do wlaściwego specjalisty.
W Warszawie przyjmuje doświadczony dr K.Bojar, Prosen, Plocka.
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com 2/18