Co jest powodem braku miesiączki i jak interpretować wynik badań hormonalnych?

Witam, Mam 23lata i ogromne problemy z miesiączkowaniem a właściwie jego brakiem. W pierwszej kolejności miałam badania na tarczycę. Wyniki miałam bez zarzutu (gdybym była w ciąży podobno byłyby nieciekawe..) Skierowano mnie na badania hormonalne krwi ale nie bardzo wiem czy badania są w normie. Mam taki tryb pracy że nie bardzo mam jak i kiedy dostać się do jakiegokolwiek lekarza na interpretację wyników. Zgłaszam się więc z problemem tutaj: estradiol[K99] 190,4 pmol/l estradiol(jedn.tradyc.) 51,98 pg/ml [N59]prolaktyna: 252,3 mU/l [O41]testosteron: 2,35 nmol/l [K27]DHEAS: 363 ug/dl 17-OH-progesteron: 1,11 ng/ml Czy wyniki są w normie?

Lek. Tomasz Budlewski

jakie normy? w którym dniu cyklu były wykonane? bardziej kiedy była ostatnia miesiączka?