Interpretacja wyników badań hormonalnych u 29-letniej kobiety

Proszę o interpretacje wyników hormonalnych (3dc): FSH (L65) 5,96 mlU/ml, LH(L65) 3,10 mlU/ml, Estradiol (K99) 33,6 pg/ml, Progesteron 0,45 ng/ml, Prolaktyna wydzielanie podstawowe (N59) 25,0ng/ml, Testosteron (O41)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe, Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.