Interpretacja wyników badań hormonu luteinizującego

Witam, prosze o interpretacje wynikow badań. Hormon luteinizujacy 13,64 mlU/ml; hormon folikulotropowy 4,66mlU/ml; prolaktyna 45,94 ng/mL; Estradiol 68,29 pg/ml; progesteron 0.90ng/mL; testosteron 0,62ng/mL; hTSH || 1,83 ulU/mL . Prolaktyna N59 z metoklopramidem przed podaniem 46,55 ng/mL, po podaniu 169,60 ng/mL, po 2 godz 137,50 ng/mL .Z gory dziekuje!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.