Wyniki badań hormonalnych u 21-latki

Prośba o analizę badań FSH - 53,5 mlU/ml LH- 32,7 mlU/ml Estradiol - 14,50 pg/ml Prolaktyna 294 ulU/ml DHEA(s) - 214,3 ug/dl Progesteron- 0,92 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium i bez poznania dnia cyklu w którym zostały wykonane oznaczenia nie można się wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.