Badania hormonalne w 4. dniu cyklu i chęć posiadania dziecka

Mam 37 lat i 2 ciąże za sobą, ostatnia 13 lat temu. Chciałabym mieć jeszcze dziecko, ale nie mam owulacji. Byłam prywatnie u lekarza, który wypisał listę badań dzięki którym będzie wiedział co dalej. Czy w tych wynikach może być coś wyjaśniającego sytuację? Badania robione w 4 dniu cyklu: AMH 1,82 ng/ml, DHEA-S 244,20 ug/dl, TSH 1,020 ulU/ml, FSH 6,36 mlU/ml, LH 5,81 mlU/ml, ESTRADIOL 48,50 pg/ml, PROGESTERON 0,20 ng/ml, PROLAKTYNA 11,82 ng/ml, TESROSTERON 31,53 ng/ml, ADROSTENDION 1,84 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.