Badania hormonalne i TSH

Witam otrzymałem dziś wyniki, a wizytę mam dopiero 26 chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest ok. Estradiol 26 pg/ml FSH 20.49 mlU/ml LH 6.54 mlU/ml Prolaktyna 9.46 ng/ml TSH 3-cia generacja 0.99 ulU/ml Testosteron 564.41 ng/dl Dodam że mam 25 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie możńa się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.