Widoczne pęcherzyki na jajnikach podczas usg

Witam, ze względu na widoczne pęcherzyki na jajnikach podczas usg, pani ginekolog zaleciła badania hormonalne, podejrzewając PCO. Proszę o interpretację wyników. FSH, LH, prolaktyna, testosteron, TSH wykonywane w 3 dniu cyklu. Estradiol w 12 dniu, progesteron w 22. TSH 2.350 ulU/ml FHS 5.91 ulU/ml LH 6.55 ulU/ml testosteron 0.026 ng/ml prolaktyna 15.04 ng/ml estradiol 34.98 pg/ml progesteron 0,61 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć dokładnie co do wyników badań. W wynikach można stwierdzić obniżony poziom progesteronu. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.