Wyniki badań hormonalnych a szanse na zajście w ciążę przez 32-latkę

Witam serdecznie, Mam 32 lata, jestem kobietą - od około 1,5 roku staramy się z mężem o dziecko. Ostatnio rozpoczęliśmy nasze badania, stąd bardzo prosiłabym o odpowiedź, czy w związku z moimi wynikami - na obecnym etapie jestem płodna, czy wyniki są ok odnośnie mojego wieku i płci? Badania robiłam w 3. dniu cyklu. TSH: 0,811 mU/L FSH: 4,4 mlU/ml Estradiol: 29,2 pg/ml LH:6,9 mlU/ml Progesteron: 0,51 ng/ml Prolaktyna: 11,8 ng/ml Testosteron: 0,29 ng/ml Androstendion: 2,80 ng/ml AMH: 5,80 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.