Interpretacja wyników badania hormonów u 20-latki

Witam.. proszę o interpretacje wyników...mam 20 lat,miesiaczki co 29-24 dni(nieregularne) wyniki byly robione w 3dniu cyklu,które trwają u mnie 5 dni LH 11.30miU/ml FSH 5.78miU/ml Estradiol 26.6 pg/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.