Interpretacja wyników badań hormonalnych wykonanych w 21. dniu cyklu

Proszę o interpretację wyników: 11 dzień cyklu: FSH- 5,54 mIU/ml LH- 8,02 mIU/ml Estaradiol- 70 pg/ml Prolaktyna- 9,57 ng/ml 13 dc: FSH- 4,83 mIU/ml LH- 7,38 mIU/ml Estradiol- 92 pg/ml Progesteron- 0,50 ng/ml 15 dc: FSH- 3,63 mIU/ml LH- 7,38 mIU/ml Estradiol- 210 pg/ml Progesteron- 0,30 ng/ml USG ginek. robione w 21 dc: stan po pęknięciu. Owulacja była,ale później niż standardowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.