Analiza wyników badań hormonalnych wykonanych w 6. dniu cyklu

Proszę o analizę wyników: w 6dniu cyklu: FSH-9,36mIU/ml, LH-6,59mIU/ml,estradiol- 156,1pmoI/I, prolaktyna test z MTC 381,9ulU/ml i po 1h- 7843ulU/ml , w 3 dniu cyklu 17OHP- 1,5ng/ml. Krzywa cukrowa i insulinowa są poprawne.O czym mogą świadczyć te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.