Jak zinterpretować wynik FSH, LH, estradiolu i progesteronu w 13-14. dniu cyklu?

witam, jak zinterpretować wyniki FSH 4,1 LH 3,6 Estradiol 36 Progesteron 0,77 Badania zrobione były po południu, nie na czczo w 13- 14 dniu cyklu. jak zinterpretować taki wynik.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.