Bardzo rzadkie miesiączki a badania hormonalne

W wieku 17 lat zaczęłam miesiączkować i od tamtego czasu krwawiłam tylko 3 razy. Miesiączki były nieregularne a ostatnią miałam ponad rok temu. Stosowałam różne leki które miały mi wywołać miesiączkę jednak nic nie pomogło. ostatnie wyniki krwi to: podstawowowa morfologia idealna, TSH 3,200 uIU/ml FT4 1,26 ng/dl anti-TPO 15 IU/ml FSH 4,0 mIU/ml LH 7,9 mIU/ml Estradiol 20 pg/ml Progesteron 0,89 ng/ml Prolaktyna 15,9 ng/ml Co mogą oznaczać takie wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.