Wyniki badań hormonalnych robionych w różnych dniach cyklu

DZIEŃ DOBRY, DZISIAJ ODEBRALAM WYNIKI BADAŃ HORMONALNYCH, KTORE ROBILAM W RÓZNYCH DNIACH CYKLU. NIEPOKOI MNIE WYNIK PROLAKTYNY I ESTRADIOLU. PONIZEJ PRZEDSTAWIAM WYNIKI: FSH-7,0 MIU/ML, LH-9.1 MIU/ML, ANDROSTENDION: 2,41 NG/ML, TESTOSTERON: 0.28 NG/ML- 3 DC, TSH-0.849 UIU/ML,FT3-3,74 PG/ML, FT4-1.3 NG/DL, ESTRADIOL-136,2 PG/ML, PROLAKTYNA- 23,01 NG/ML, PO OBCIAZENIU 350,70 NG/ML- 12 DC, PROLAKTYNA- 55,76 NG/ML, PROGESTERON; 24,8 NG/ML- 22 DC. PROSZĘ O INTERPRETACJE WYNIKÓW

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można odnieść się do wyników. Proponuję udać się do lekarza ginekologa najlepiej także specjalisty endokrynologa.