Podejrzenie PCOS a wyniki badań hormonalnych

Witam, podejrzewa się u mnie PCO, w związku z tym zrobiłam badania, oto wyniki FSH 5. mlU/ ml LH 12.62 mlU/ml Estradiol 53.72 pg/ ml DHEA - SO4 289.10 ug/ dl testostereon 83.26 ng / dl dodam iż badania robiłam w 7 dniu cuklu miesiączkowego. Wizytę mam za kilka dni, proszę o pomoc w interpretacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się odnieść dokładnie do wyników. Mogę jedynie stwierdzić iż stosunek LH do FSH może świadczyć o PCOS.