Brak erekcji i pełnego wzwodu u 18-latka

Witam, mam 18 lat i ostatnimi czasy zauważyłem u siebie brak erekcji / pełnego wzwodu. Od pół roku jestem w związku i na początku było OK, podczas gry wstępnej itp jednak nie doszło do penetracji. Później przez spory okres czasu dokuczały mi bóle pleców, partie lędźwiowe może gdzieś w okolicach nerek i od tamtej pory zauważyłem brak porannych zwodów jak i trudności w jego osiągnięciu. Masturbowałem się ok 2-3 razy w tyg zawsze było ok i podczas niej bywało różnie odkąd zauważyłem brak porannych

Problemy seksualne wiąże Pan z dolegliwościami bólowymi w okolicy nerek, od konsultacji lekarza rodzinnego należałoby więc rozpocząc diagnostykę.
Drugą opcją jest wizyta u lekarza seksuologa , który zapewne zaleci stosowne postępowanie diagnostyczne.
Z postu nie wynika jednoznacznie, czy miał już Pan kontakty seksualne z penetracją waginalną.
Pozdrawiam. JW, Poznań.